Golfovou sezónu odemčena turnajem 26. 4. 2019 na resortu Black Bridge

Golf resort Black Bridge se stal, slejně jako v loňském roce, dějištěm odemykání golfové sezóny v GPA. V pátek 26. 4. zde proběhl první turnaj GPA GOLF TOUR PARTNERSHIP 2019.

Celé hráčské pole přivítalo ryze slunečné počasí a letní teploty.

Hráči si pochvalovali nejen výborně připravené hřiště, ale i luxusní škvarkovou pomazánku, která se již tradičně podává v rámci občerstvení po 9. jamce. Zde hráči mohli také ochutnat rakouská vína od partnera K2T.

A jak si hráči vedli?

V kategorii 0 - 14  obsadil první místo Petr Bílek, druhé Robert Hanzl a na třetím místě skončil Zdeněk Jaroš.

V kategorii 14,1 - 20 bylo pořadí nísledující - první Roman Florián, druhý Vladimír Zelenka třetí Petr Bednařík.

V kategorie 20,1 - 54 skončil na prvním místě David Ježek, druhé místo obsadil jednoznačně nejmladší účastník turnaje Jáchym Spilka a na třetím se umístil Radim Houdek.

Ve vložených soutěžích bylo pořadí následující: Longest drive (jamka č. 4) Jan Šula a Vendulka Johannová, Nearest to the pin (jamka č. 15) Richard Novotný (142 cm).

Absolutním vítězem v hlavní kategorii součtu brutto + netto ran se stal Robert Hanzl, který obdržel postupový voucher na WINNER'S CUP na golfovém resortu Panorama Kácov 4.10.2019.

Podrobné výsledky turnaje najdete na ČGF.

Vítězům gratulujeme a děkujeme všem hráčům za účast.