GPA CZECH MID & SENIOR TOUR BUDE MÍT V BEROUNĚ PREMIÉRU POD ZNAČKOU GPA

Renovovaný projekt, který vznikl po dohodě mezi agenturou GPA a ČGF, zahájí svoji premiérou ve dnech 24. - 25. 4. 2018 v Berouně.

Tour je určena všem amatérským hráčům v ČR ve věkových kategoriích 30+ (MID) a 50+ (senior) mužů a žen s HCP maximálně 18 u MID a 26 u seniorů.

Celý projekt má v roce 2018 pět dvoudenních turnajů a dvoudenní finále pro nejlepší hráče ve všech kategoriích v Panorama Golf Resortu Kácov v termínu 29. - 30. 9. 2018.

Turnaje jsou počítány i do oficálního žebříčku ČGF amatérů, amatérů MID i amatérů senior, proto je jistě motivační umístit se v rámci žebříčku i tour co nejvýše.

Aktuální stav ze soboty hlásí 107 přihlášených hráčů i hráček na první turnaj, což bude jistě ustanovující rekord agentury GPA, protože nikdy nepořádala turnaj pro vyšší počet hráčů než 100.

Zájem je jistě vysoký z důvodu kvalitního resortu, nového atraktivnějšího modelu TOUR a určitě hladu po golfu, který dlouhá zima v golfistech vždy vyvolá.

Těšíme se tedy na úspěch nového projektu a budeme hodně zvědaví, jak se bude dařit hráčům a partnerům z GPA v konkurenci celé české amatérské špičky.