GPA TENIS CHALLENGE

Abychom si společně zpříjemnili čekání na začátek letošní golfové sezóny, napadlo nás „co takhle vyměnit golfovou hůl za tenisovou raketu“ a uspořádat turnaj pro změnu v tenise.Turnaj je určen propartnery a fanoušky GPA . 

První turnaj se uskuteční v sobotu 16. 2. 2019 ve WILSON TENIS CENTRU v Modleticích 108, Praha východ – www.wilsoncentrum.czGPA TENIS CHALLENGE,

Jedná se o turnaj dvojic ve čtyřhře mužů s atraktivním herním systémem, který zaručuje odehrání minimálně 5 zápasů. Turnaj je určen pouze pro klienty a fanoušky agentury GPA. Během celého dne bude k dispozici catering a pitný režim. Samozřejmostí je rozhodčí a výsledkový servis včetně trofejí a cen

Propozice turnaje:

  • Zúčastnit se mohou pouze amatérští, neregistrovaní tenisté.
  • Do turnaje se primárně přihlašují dvojice. V ojedinělých případech u jednotlivců bude spoluhráč přidělen.
  • Turnaj se hraje ve 4 skupinách po 4 dvojicích na jeden vítězný set do šesti gamů. V případě stavu 6:6 se hraj Tie-break. Po odehrání zápasů ve skupinách se určí pořadí na 1. až 8. a na 9. až 16 místě (o pořadí rozhodují body, vzájemné zápasy, rozdíl setů, rozdíl gamu, los).
  • Následně se bude hrát Play off ve dvou skupinách. Skupina A – Masters a skupina B Players.
  • Vyhlašovat se bude 1. až 3. místo v obou kategoriích 
  • Rozhodčí je na každém kurtu zajištěn pořadatelem.
  • Hraje se podle platných tenisových pravidel a fairplay 

Těšíme se na viděnou již 16. 2. 2019.

Startovné na turnaj je stanoveno ve výši 2.500,- Kč, v ceně startovného je obsažen veškerý turnajový servis a celodenní catering. Úhrada startovného proběhne v hotovosti při akreditaci do turnaje.

V případě vašeho zájmu o účast se do turnaje prosím registrujte na e-mailu info@gpa.cz nejpozději do 18. 1. 2019. Kapacita turnaje je omezena.