GPA VSTUPUJE DO NOVÉ SEZÓNY S REKORDNÍM POČTEM TURNAJŮ A TOUR PRO HRÁČE VŠECH ÚROVNÍ

GPA GOLF je s počtem 50 velkých amatérských turnajů v současné době největší promotérskou golfovou agenturou v ČR pořádající turnaje pro amatérské hráče.

Ideou zrodu společnosti byla snaha přinést amatérským hráčům všech úrovní a věku, špičkově zorganizované komerční i sportovní amatérské turnaje a tour.

Vlajkovou lodí naší agentury je projekt GPA GOLF TOUR MASTERS. V letošním roce se v této prestižní sportovní tour odehraje 16 turnajů na špičkových hřištích v ČR, Rakousku a Slovensku.  

Velmi oblíbenou se postupně stává také GPA GOLF TOUR PARTNERSHIP. Na rozdíl od MASTERS má tato tour spíše společenský nádech, kdy hlavním cílem tour je strávit krásný den na golfu mezi obchodními partnery a přáteli.

V rámci amatérského golfu hráčům nabízíme mistrovství světa ve hře na rány s vyrovnáním se světovým finále v Malajsii (WAGC) a mistrovství korporátních týmů dvojic se světovým finále v Portugalsku (WCGC). Obě tyto tour se hrají samostatně , jsou však zařazeny bodově i do série MASTERS.

Další skvělé ocenění naší práce je premiérově organizace GPA CZECH MID & SENIOR TOUR 2018 ve spolupráci s ČGF. 

Spojením těchto tour pod značkou GPA vznikne doposud nevídaný golfový amatérský projekt, kterého se zúčastní 3500 ůčastníků.

Golf jako sport, který je pro nás životním stylem a krásným sportem, potřebuje přiblížit široké veřejnosti. Pevně věřím, že našimi projekty a Vaší podporou k tomuto poslání také výrazně společně přispíváme.

Děkuji všem partnerům GPA GOLF za podporu a přeji všem v sezóně 2018 hodně zdraví a hodně povedených ran.

Adolf Červinka
majitel agentury GPA, partner a hráč tour