Pátý turnaj ze série GPA Czech Mid & Senior Tour

Tentokrát se MID-amatérská a seniorská tour přesunula na Čeladnou a po víkendových bojích na dvou hřištích známe vítěze pátého turnaje ze série. Z triumfu se radují Onřej Chlebiš, Simona Koublová, Michael Závěrka a Eva Hloušková.

Na Čeladné skončil pátý turnaj ze série GPA Czech Mid & Senior Tour, kde hráči a hráčky bojovali nejdříve v sobotu na hřišti New Course, druhý den se o vítězích rozhodlo na Old Course. 

Skvěle si vedl MID-amatér Ondřej Chlebiš, kterému se podařilo první kolo za 69 ran a jako jediný z celého startovního pole pokořil par hřiště. Druhý den přidal 77 úderů a o pět ran zvítězil před Tomášem Sokolovským (73+78). Na třetí místo se po kolech 74 a 78 dostal Attila Pál.

MID-amatérkám tentokrát s přehledem vládla Simona Koublová se 79 a 84 ranami. O 21 ran více zahrála druhá Linda Sázavská (95+89), bronz brala Dana Dobrevová po dvou kolech za 92 ran. 

Mezi seniorkami se z vítězství radovala Eva Hloušková (78+86), na druhém místě se po kolech 82 a 86 umístila Michaela Záhumenská. Třetí místo patří Pavle Přibylové, která zahrála 89 a 85 úderů. 

Senioři měli na stupních vítězů opravdu vyrovnané výsledky. Zlatý Michael Závěrka hrál 81 a 80 ran, o ránu za ním se umístil druhý Dan Špaček (82+80) a o další ránu zpět skončil Pavel Švehla (84+79).

Vítěznou dvojicí se stal Ondřej Chlebiš a Tomáš Sokolovský.

Klára Kuchařová, Neděle 4. srpna 2019

 

Příště se na Vás budeme těšit v Greensgate Golf & Leisure Resort.