Závěrečný turnaj ze série Vodafone Business Golf Tour

V pátek 16.8. proběhl poslední turnaj ze série tří turnajů VODAFONE BUSINESS GOLF TOUR 2019, který se konal v resortu Greensgate Dýšina. Tato mini série je součástí naší GPA GOLF TOUR PARTNERSHIP 2019. 

Také tentokrát jsme startovali cannonem v 10:00 hodin, a to po slavnostním zahájení moderátorem Petrem Svěceným, během kterého si zástupci jednotlivých flightů vylosovali své startovací jamky.

Dopoledne vypadalo počasí hrozivě, doslova lilo jako z konve. Během dne se však počasí umoudřilo a nakonec jsme viděli vysvitnout i slunce.

Na jamce číslo 13 probíhala charitativní soutěž na podporu České golfové asociace handicapovaných. Každý, kdo složil charitativní příspěvek a trefil green, byl zařazen do slosování o mobilní telefon věnovaný společností Vodafone Czech Republic. Ta tomto turnaji se díky této soutěži podařilo vybrat krásných 12.400 Kč. Jsme velmi rádi, že se většina hráčů zapojila..

Možná k tomu přispěl ranní vydatný déšť, ale každopádně se i tentokrát potvrdila obtížnost hřiště na Dýšině. Pouze jediný hráč v turnaji snížil svůj hcp, a tím byl Adam Hrazdíra, který zahrál 37 stablefordových bodů a vyhrál svou kategorii.

 

Pořadí na prvních příčkách všech tří kategorií bylo následující:

KATEGORIE 0 – 19

1. místo    VÁŇA Martin (34)

2. místo   MAREŠ Karel (34)

3. místo  KOTEK Zbyněk (33)

 

KATEGORIE 19, 1 – 25

1. místo MAREŠ Jaroslav (34)

2.místo MIKULEC Petr (33)

3.místo SLABOCHOVÁ Jitka (31)

 

KATEGORIE 25,1 – 54

1. místo  HRAZDÍRA Adam (37)

2. místo STRAKOVÁ Barbora (35)

3. místo JEŽEK David (34)

 

Podrobné výsledky turnaje najdete na ČGF.

Vítězům gratulujeme a všem hráčům děkujeme za účast.

 

Těšíme se na vás 3.9. 2019 na dalším turnaji GPA PARTNERSHIP, a to opět v golfovém resortu Greensgate Dýšina.

 

Tým GPA