První turnaj v rámci GPA GOLF TOUR 2017 - LADIES proběhl na perfektně připraveném hřišti na Panorama Golf Resortu Kácov kombinací devítek Meadows a River.

Vážené dámy, rádi bychom vás pozvali na již III. ročník GPA LADIES TOUR  2017.

Třetí díl série Ladies se za podpory Raiffeisenbank konal na Karlštejně. A moc rády na něj určitě budou vzpomínat absolutní vítězka Hana Matějková a Blanka Rokosová, která triumfovala v elitní kategorii (0-24).

V prosluněném dni 22.6. 2016 se v Berouně uskutečnil v pořadí druhý turnaj GPA LADIES, kde si zahrálo dvanáct hráček a však jen Martina Lukavská snížila svůj HCP z 23,6 na 21,2.

Letošní 2. ročník GPA LADIES TOUR byl zahájen turnajem na Zbraslavi! Startovní pole na poslední chvíli trochu prořídlo, za což jednoznačně mohlo velice chladné počasí, které na Zbraslavi panovalo. Dámy, které i přes chladné a větrné počasí dorazily, nakonec odehrály krásnou bitvu.

V letošním ročníku GPA Ladies Golf Tour se můžete těšit nejen na skvělý golf, ale také na ceny, které do turnaje věnoval hlavní partner Asklepion – Klinika a institut estetické medicíny.

Login

Mobilní Aplikace GPA