save the date 2018 final re

Již čtvrtým rokem se konal jeden z turnajů série GPA WORLD GOLF TOUR v Thajsku. Tentokrát se turnaj konal v golfové oblasti Hua Hin, kde se hrálo na dvou špičkových hřištích, Black Mountain a Banyan, na 4 soutěžní kola.

Dnes odlétají hráči na třetí turnaj série GPA WORLD – THAILAND OPEN. Ten se hraje již počtvrté a loňské vítězství obhajuje hráč Adolf Červinka, vítěz z posledního turnaje série WORLD v Abu Dhabí.

Již tradiční turnaj série GPA WORLD v Abu Dhabí, hraný letos již popáté, zná svého vítěze!

V turnaji GPA WORLD GOLF TOUR 2017 - Abu Dhabí Open po druhém kole (hrané systémem netto+brutto stableford) vede stále Petr Dědek se 115 body. Ve finálovém flightu ho doplní Adolf Červinka, Petr Chmelař a Pavel Procházka.

GPA WORLD GOLF TOUR 2017 dnes odstartovala v Abu Dhabí druhý turnaj série na mistrovském hřišti, kde se minulý týden konala European Tour s předními světovými hráči.

Sezóna 2017, již desátá v pořadí v GPA, odstartovala tradičně turnajem v Dubaji a to již V. ročníkem DUBAI OPEN. Turnaj hraný v rámci série WORLD má ve své historii jen tři vítěze: Petra Bílka, Adolfa Červinku a dvakrát Josefa Červeného.

Již v neděli 27.11.2016 startuje tradičním turnajem Dubai OPEN GPA World Golf Tour 2017. Tímto turnajem startuje i celá sezona GPA GOLF 2017, která letos vstoupí do svého výročního 🎈 10. roku existence 🎈

Nejbližší turnaj serie GPA WORLD se hraje v UK v termíne 11.-17.7.2016 na The Open.

EAGLE reasons final
 
letak malaga 2017 final
 

Login

Mobilní Aplikace GPA