O GPA

GPA GOLF je s počtem 50 velkých amatérských turnajů v současné době největší promotérskou golfovou agenturou v ČR pořádající turnaje pro amatérské hráče.

Ideou zrodu společnosti byla snaha přinést amatérským hráčům všech úrovní a věku špičkově zorganizované komerční i sportovní amatérské turnaje a tour.

Vlajkovou lodí naší agentury je projekt GPA GOLF TOUR MASTERS. V letošním roce se v této prestižní sportovní tour odehraje 16 turnajů na špičkových hřištích v ČR, Rakousku a Slovensku.  

Velmi oblíbenou se postupně stává také GPA GOLF TOUR PARTNERSHIP. Na rozdíl od MASTERS má tato tour spíše společenský nádech, kdy hlavním cílem tour je strávit krásný den na golfu mezi obchodními partnery a přáteli.

V rámci amatérského golfu hráčům nabízíme mistrovství světa ve hře na rány s vyrovnáním se světovým finále v Malajsii (WAGC) a mistrovství korporátních týmů dvojic se světovým finále v Portugalsku (WCGC). Obě tyto tour se hrají samostatně, jsou však zařazeny bodově i do série MASTERS.

Další skvělé ocenění naší práce je premiérově organizace GPA CZECH MID & SENIOR TOUR 2018 ve spolupráci s ČGF. 

Spojením těchto tour pod značkou GPA vznikne doposud nevídaný golfový amatérský projekt, kterého se zúčastní 3500 účastníků.

Golf jako sport, který je pro nás životním stylem a krásným sportem, potřebuje přiblížit široké veřejnosti. Pevně věřím, že našimi projekty a Vaší podporou k tomuto poslání také výrazně společně přispíváme.

Děkuji všem partnerům GPA GOLF za podporu a přeji všem v sezóně 2018 hodně zdraví a hodně povedených ran.

     

Adolf Červinka
majitel agentury GPA, partner a hráč tour


           


Kodex GPA - Hrajeme FAIR PLAY

Dodržujeme těchto 11 pravidel:

 1. Největším vítězstvím v GPA TOUR je dodržení kodexu “HRAJEME FAIR PLAY" – staňte se vítězem i vy!
 2. Neznalost pravidel neomlouvá, pravidla nosím s sebou stále v bagu.
 3. Dodržujeme startovní časy a jsme 10 min před startem připraveni na určeném odpališti.
 4. Sporné situace ohledně pravidel si řešíme na hřišti se spoluhráči, případně s rozhodčím, v případě sporu hrajeme alternativní míč.
 5. Za vlastní neznalost pravidel jsem odpovědný já, ne pořadatel, seznámím se s místními pravidly každého resortu.
 6. Není etické řešit soupeřovo "porušení pravidel" mimo hru, pokud tolerujeme porušování pravidel na hřišti, porušujeme pravidla také.
 7. Při problémové situaci na hřišti přistupuji ke spoluhráči s cílem mu pomoci v rámci pravidel situaci vyřešit vždy v jeho prospěch, ne s cílem mu ublížit "za každou cenu".
 8. Pokud nejsme výslovně požádání k identifikaci, nedotýkejme se spoluhráčova ani vlastního míče.
 9. Pomozme budovat čistotu značky GPA TOUR, neváhejme potrestat jakékoli porušení pravidel, pomáháme tím hráči, sobě, GPA TOUR i golfu samotnému.
 10. Dodržujeme tempo hry, držíme si flight před sebou stále na dohled, na turnaji můj zájem podléhá zájmu organizace celého turnaje.
 11. Hlásíme zřetelně po odehrání jamky své score zapisovateli v pořadí: např. 5 – bogey, aby nedošlo k nedorozumnění při zápisu.