Představení partnera GPA MASTERS 2019 - SECAR BOHEMIA, a.s.

SECAR BOHEMIA je specialista na zabezpečení, vyhledávání a monitoring vozidel, motocyklů, lodí, nemovitostí i dálkových tras. Působí po celém světě, využívá nejmodernější rádiové vyhledávací systému a GPS/GSM systémy pro monitoring. Pyšní se více než 98% úspěšností nevrácení odcizeného majetku s průměrnou dobou dohledání a navrácení 2 hodiny.

Společnost SECAR BOHEMIA, a.s. s výhradně českým kapitálem vznikla v roce 1992. Nabízí rádiové vyhledávací systémy pro automobily SHERLOG Trace i pro soukromé osoby SHERLOG Vision. Zabýváme se i bezpečností na silnicích, zabezpečením nemovitostí a také detekcí a lokalizací úniku médií z dálkovodných tras. 

SECAR BOHEMIA provozuje jako jediný subjekt v České republice vyhledávací systém rádiové lokalizace prostřednictvím vlastní rádiové sítě, tvořené soustavou stovek anténních zaměřovacích bodů, pokrývajících území celé republiky.  Od roku 2004 SECAR BOHEMIA provozuje monitorovací systémy SHERLOG Trace a je v současné době největším provozovatelem online monitorovacích systémů a elektronické knihy jízd v ČR. S počtem přes 15000 aut představuje SECAR BOHEMIA na domácím trhu největší firmu v oboru a patří k předním i v evropském měřítku. Službu SHERLOG Trace aktivně využívá přibližně 7500 společností, a to nejen v ČR a v Evropě, ale i v Jižní Americké a na Blízkém východě