PARTNERSHIP

O projektu

 

GPA Golf Tour Partnership je sportovně společenský projekt pro firemní a korporátní klienty, jehož hlavním cílem je prožít krásný den na golfu s obchodními partnery a přáteli.

Každý turnaj má pod patronací jeden nebo více partnerů, kteří využívají možnosti zviditelnit svoji společnost a současně uspořádat pro své klienty turnaj ve vlastním brandu.

Tento formát je proto vhodný pro společnosti, které chtějí uspořádat vlastní turnaj a současně by se rádi zapojili i do dalších turnajů série, aby poznali další partnery tour.

Pokud se chce společnost zúčastnit bez vlastního brandového turnaje i to je možné, může být partnerem na kterémkoliv turnaji z nabídky.

Toto kreditové partnerství je velmi oblíbené, protože není vymezeno na určité turnaje a termíny, ale klient čerpá neomezeně, na jakém turnaji chce.

Kreditové partnerství se navíc týká celé nabídky turnajů GPA a partnera RELMOST, což je aktuálně 52 turnajů různých úrovní od sportovních po ryze společenské.

Růst turnajů i partnerů a spokojenost klientů tour ukazuje na dobře zvolený formát, zejména pro firmy a korporace.


          


Propozice Tour

 

1. GPA pořádá sérii turnajů Gpa Golf Tour Partnership 2018

2. Hraje se podle Pravidel golfu a Místních pravidel hřiště. Hraje se na úpravu HCP. Používání měřících přístrojů je povoleno. Buggy nejsou povoleny, kromě případů schválených soutěžním výborem.

3. Turnaj je určen pro amatérské hráče registrované v klubech ČGF, popřípadě cizince. Hráči budou rozděleny dle HCP do tří kategorií A, B a C den před konáním turnaje.

4. Každý hráč hraje na turnaji sám za sebe a nesmí si během hry radit s jiným hráčem pod hrozbou penalizace dle pravidel. 

5. Hráči po 9. ráně sbírají míček z důvodu tempa hry a zapisují do score card 10. 

6. Na jednotlivých turnajích budou oceněni vždy tři nejlepší hráči na netto body ve 3 výkonnostních kategorií dle HCP, kteří získají poháry a ceny dle pravidel o amatérském statusu. V případě shodného výsledku rozhodne pořadí na ČGF. V případě nerozhodného děleného místa rozhodne los. 

7. Vložené soutěže jsou společný Nearest To The Pin a Longest Drive pro muže a ženy. Pokud se hráč nezúčastní vyhlášení, bude odměna předána hráči v dalším pořadí za ním. Pohár z turnaje si může vyzvednout dodatečně v agentuře GPA.

8. V případě nejasností výkladu pravidel a místních pravidel, hrajte alternativní míč a následně řešte s rozhodčím.

9. Startovní listina bude zveřejněna den před konáním turnaje do 17 hodin. Organizátoři si vyhrazují právo změnit ve startovní listině složení flightu nebo tee time a to kdykoliv před startem daného flightu, aby nebyl narušen hladký průběh turnaje.

10. Odpaliště:  dle vlastních preferencí pro muže bílé | žluté a pro ženy červené. Hráč je povinnen napsat na score card, jaké odpaliště zvolil

11. Hráči jsou povinni dodržovat časový limit pro hru 5,15 hodin. Bude-li skupina bezdůvodně ve zpoždění oproti svému časovému plánu a zároveň oproti předchozí skupině, bude hráčům v dané skupině individuálně měřen čas na provedení rány. Zpoždění oproti předchozí skupině je definováno jako časová ztráta větší, než je jeden startovní interval.

Trest za porušení: 1. Ústní varování rozhodčího nebo ředitele soutěže

                                 2. Hráč musí zvednout míč a jamku ukončit

                                 3. Celá skupina bude posunuta na další jamku

12. Propozice jsou platné pokud Soutěžní výbor v propozicích turnaje na serveru ČGF neurčí jinak!


Celoroční žebříček Tour

 

1. Všechny turnaje v rámci Gpa Golf Tour Partnership 2018 se započítávají hráčům do celoročního žebříčku Tour v kategorii "ŽENY" a "MUŽI". 

2. Vítězem se stane hráč a hráčka s nejvyšším součtem tří nejlepších netto stablefordových bodů během celé Tour.

4. V případě shodného výsledku o vítězi rozhodne absolutně nejvyšší zahraný netto stablefordový výsledek a v případě shodného výsledku rozhodne los. 

3. Na slavnostním Galavečeru GPA 13.10. v hotelu Ambassador bude vítězi a vítězce předán putovní pohár. 


 

Turnaje

27. 4. 2018GPA Golf Tour Partnership - Next Reality CupČerný MostRegistrovat
Start. listina
3. 5. 2018GPA Golf Tour Partnership - Premium Golf CupPanorama KácovRegistrovat
Start. listina
9. 5. 2018GPA Golf Tour PartnershipAlbatrossRegistrovat
Start. listina
5. 6. 2018GPA Golf Tour PartnershipKarlštejnRegistrovat
Start. listina
20. 6. 2018GPA Golf Tour PartnershipPyšelyRegistrovat
Start. listina
24. 7. 2018GPA Golf Tour PartnershipKonopiště d´EsteRegistrovat
Start. listina
29. 8. 2018GPA Golf Tour PartnershipMladá BoleslavRegistrovat
Start. listina
4. 9. 2018GPA Golf Tour PartnershipDýšinaRegistrovat
Start. listina
12. 9. 2018GPA Golf Tour PartnershipKonopiště RadeckýRegistrovat
Start. listina
27. 9. 2018GPA Golf Tour PartnershipAlbatrossRegistrovat
Start. listina
4. 10. 2018GPA Golf Tour PartnershipZbraslavRegistrovat
Start. listina
10. 10. 2018GPA Golf Tour PartnershipKarlštejnRegistrovat
Start. listina